+420 724 009 238 hello@martalenarczyk.com

coaching "na walizkach" to nie tylko spotkania jeden na jeden, ale także praca grupowa...

  Wspieram kobiety i pracuję z nimi nad ich rozwojem, zmianą, wzrastaniem także z wykorzystaniem form pracy grupowej: poprzez inspirujące warsztaty, coaching grupowy, grupy wsparcia czy też mastermind.

 

Jeśli lubisz energię kobiecych spotkań pełnych empatii, ciepła, wsparcia, kreatywności ale i refleksji, to zapraszam Cię do wspólnej podróży. Informacje o warsztatch poniżej.

Wspieram także rodziny pracowników relokowanych do pracy za granicą poprzez warsztaty adaptacyjne, sesje grupowe oraz grupy wsparcia.

Do zobaczenia!

Marta

Gdzie mnie znajdziesz obecnie "na żywo"?

 

 • UWAGA! Już w październiku startuje nowy cykl warsztatów dla Polek za granicą – Jak być pewną siebie i asertywną? Zajrzyj tu i nie zwlekaj! Miejsc coraz mniej.
 • Prowadzę sesje 1:1 w języku polskim lub angielskim w Pradze Czeskiej (skontaktuj się ze mną w tej sprawie :))
 • Wiele moich klientek decyduje sie także na  sesje online w języku polskim lub angielskim – bez względu na szerokość geograficzną (skontaktuj się ze mną w tej sprawie), dzięki temu mogą pracować nad swoim rozwojem i nad swoimi wyzwaniami w miejscach, gdzie takiej możliwości w cztery oczy nie mają.
 • Tworzę i przeprowadzam warsztaty rozwojowe dla kobiet oraz team coaching w Pradze Czeskiej – szczegóły wkrótce (także w języku angielskim).
 • Dla firm roganizuje warsztaty adaptacyjne, grupy wsparcie oraz sesje 1:1 i grupowe, mające na celu wsparcie rodzin expatów (pracowników delegowanych do pracy za granicę) do życia w nowym miejscu 

Chcesz się ze mną skontaktować lub umówić na sesję coachingową? A może chcesz na początek poznać jak pracuję podczas Gratisowej Konsultacji?

Wypełnij formularz poniżej:

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marta Lenarczyk, Praga, Czechy, zarejestrowana pod numerem ICO 06747647, w celu otrzymania newslettera za pomocą e-maila, informacji o promocjach, nowościach, produktach blogowych i usługach własnych oraz innych polecanych osób, zgodnie z Polityką prywatności.Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć."

  Tak planowaliśmy rok 2020 i podsumowaliśmy 2019:

  Kliknij w obrazek poniżej i pobierz mini planer pdf!