+420 724 009 238 hello@martalenarczyk.com

stres dnia codziennego a samoregulacja

Jak rozumieć zachowanie własnego dziecka i nas samych przez pryzmat stresu? Jak odpowiednia samoregulacja może pomóc nam w wyzwaniach dnia codziennego?

Wykład 3-godzinny z elementami warsztatowymi dla rodziców już wkrótce online.

Zapisz się poprzez formularz na listę oczekujących na bieżące informacje o warsztacie:

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marta Lenarczyk, Praga, Czechy, zarejestrowana pod numerem ICO 06747647, w celu otrzymania newslettera za pomocą e-maila, informacji o promocjach, nowościach, produktach blogowych i usługach własnych oraz innych polecanych osób, zgodnie z Polityką prywatności.Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć."

  Marta Lenarczyk

  Jestem certyfikowanym coachem, mentorem, trenerem, facylitatorem metody Shanker Self-Reg oraz edukatorem uważności.

  Więcej o mnie w zakładce O mnie.

   

  Do zobaczenia,

  Marta

  Już wkrótce w online! Zapraszam na 3-godzinny wykład z elementami warsztatowymi dla rodziców: "stres dnia codziennego a moja samoregulacja".

  Dla kogo?

  • Wykład z elementami warsztatowymi przeznaczony jest dla rodziców, dziadków, nauczycieli, pracowników i pracodawców… innymi słowy – dla każdego, kto chce zrozumieć wpływ stresu na dorosłego i na dzieci, oraz jak się to wszystko ma do energii, którą dysponujemy każdego dnia.
  • Dla tych osób, które chcą poznać narzędzia w radzeniu sobie ze stresem.
  • Oraz dla tych, którzy kórzy chcieliby spojrzeć na zachowanie swoje i dziecka, aby je lepiej rozumieć i lepiej się komunikować…

  Czym się zajmiemy?

  • Stresem – jego definicją, ale i stresorami.
  • Działaniem mózgu w stresie.
  • Reakcjami na stres – zachowaniem dziecka i rodzica.
  • Wpływem stresu na naszą energię.
  • Samoregulacją.

  Gdzie i kiedy się spotkamy?

  Wykład odbędzie się online w listopadzie 2020. Obowiązują zgłoszenia mailowe. Jeśli nie chcesz, aby data warsztatu Ci umkneła – wykorzystaj formularz zgłoszeniowy , aby zostawić dane kontaktowe. Otrzymasz ode mnie najnowasze informacje  będziesz na bieżąco.

  Ile kosztuje uczestnictwo?

  Koszt uczestnictwa 650 CZK za osobę, informacje o płatnościach uczestnicy dostaną poprzez email.

  Czy ten wykład jest dla mnie?

  Wykład ma za zadanie przybliżyć Cię do lepszego zrozumienia znaczenia samoregulacji i jej wpływu na zarządzanie stresem, a także do lepszego zrozumienia zachowań Twoich i dziecka z prspektywy stresu.

  A jeśli wątpliwości chcesz rozwiać poprzez kontakt ze mną – napisz do mnie: hello@martalenarczyk.com.

  Jeśli interesuje Cię temat stresu i funkcjonowania w nim w szerszym zakresie, to może wpadniesz na ten intensywny warsztat.